O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
Uwalniamy wiedzę
Programy dla firm
Przedstawiamy tutaj wdrażane przez nas oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Programy te są w stanie wspomagać każdy rodzaj działalności gospodarczej niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa. Najbardziej użyteczne a zarazem najczęściej wykorzystywane funkcje tych programów to działania handlowo-magazynowe i księgowo-kadrowe.

Szukaj w serwisie
Programy dla firm
Oferowane przez nas programy autorstwa firmy CDN Comarch są przeznaczone dla firm i przedsiębiorstw różnej wielkości.

COMARCH OPT!MA


COMARCH OPT!MA

COMARCH OPT!MA to program do obsługi mikro i małych firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy i wiele, wiele więcej. COMARCH OPT!MA nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą, którego głowne zalety to:
  • pełna integracja, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz dzięki pracy na jednej bazie danych

  • w miarę rozwoju firmy możesz dokupywać więcej modułów

  • program zawsze zgodny z przepisami

  • możliwość pracy jednostanowiskowej lub w sieci
COMARCH XL

CDN XL

System COMARCH XL to nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. Narzędzie może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. System CDN XL łączy w sobie bogatą funkcjonalność z szerokimi możliwościami dopasowania do indywidualnych potrzeb. CDN XL dostarcza gotowe modele biznesowe - dzięki temu stał się najchętniej kupowanym polskim rozwiązaniem klasy ERP (wg raportu DIS z maja 2008 roku). Z naszego rozwiązania korzysta ponad 2200 firm w kraju i za granicą. Programy dedykowane:

iMed24

iMed24

System iMed24 to nowe spojrzenie na rozwiązanie informatyczne dla medycyny. Nowoczesna architektura w połączeniu ze sprawdzonymi technologiami pozwala na zastosowanie go zarówno w dużej sieci medycznej jak i w prywatnym gabinecie lekarskim. Elastyczność i fukncjonalność systemu iMed24 zaspokoi nawet najbardziej wyszukane potrzeby. Integracja z wieloma systemami zewnętrznymi i otwarta struktura systemu stanowią zupełnie nowe podejście do informatyzacji placówek medycznych. Duży nacisk na iteroperacyjność z oprogramowaniem innych firm oraz równie duży nacisk na ergonomię pracy z samym systemem iMed24 powodują, że nauka jego obsługi jest szybka, a korzyści z wdrożenia widoczne niemal od razu. System iMed24 to nie tylko oprogramowanie - to również pozycjonowanie przychodzni i gabinetów lekarskich w wyszukiwarkach internetowych, możliwość udostępnienia pacjentom rejestracji on-line, wyników badań oraz uatrakcyjnienia własnej strony internetowej przychodni lub gabinetu poprzez umieszczenie na niej elementów interaktywnych. Oprogramowanie iMed24 jest zgodne z obowiązującymi przepisami i pozwala na zachowanie tajemnicy lekarskiej.


ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00