O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

KASY FISKALNE  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
Kasy fiskalne

Drukarki Fiskalne

Systemy dotykowe

Kasy i drukarki fiskalne
Naszym klientom proponujemy kasy i drukarki fiskalne produkowane przez firmę , jednego z liderów w branży urządzeń fiskalnych. Zajmujemy się przede wszystkim urządzeniami, które mogą współpracować z oferowanymi przez nas programami do obsługi firm.
Do sprzedawanych kas i drukarek oferujemy wyposażenie dodatkowe i materiały eksploatacyjne: czytniki kodów kreskowych, szuflady kasowe, rolki papierowe itp.
Szukaj w serwisie
Kasy fiskalne
Cena netto: 999PLNPOSNET BINGO
kasa dla małych firm i sklepów. Niewielkie wymiary, wbudowany akumulator (6000 linii wydruku bez zewnętrznego zasilania), praca w temperaturach od -20o do +40oC oraz możliwość zasilania z akumulatora samochodowego powodują, że BINGO sprawdzi się nie tylko w sklepie, ale także w terenie. Współpraca z komputerem bez konieczności kupowania dodatkowych modułów.
750 PLU
Cena netto: 1099PLN/1199PLNPOSNET BINGO HS Standard i Plus
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.
3500 PLU
Cena netto: 1099PLNPOSNET MOBLIE
Mobilna kasa fiskalna zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wydajny akumulator ,niezwykle prosta obsługa a także specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni są tylko niektórymi atutami tej drukarki. Ponadto kasa posiada szybki i wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany rolek.
Cena netto: 1699PLNPOSNET NEO
Kasa Posnet Neo przeznaczona do wszystkich punktów o bardzo dużym natężeniu ruchu. Urządzenie to charakteryzuje bardzo wytrzymała budowa, szybkie i niezawodne mechanizmy drukujące oraz duża, programowalna klawiatura.
Cena netto: 1899PLNPOSNET NEO PLUS
Usprawniona wersja kasy Neo posiada duży wyświetlacz operatora oraz alfanumeryczny wyświetlacz klienta. Bardzo szerokie możliwości konfiguracji sprawiają, że Posnet Neo doskonale spełnia oczekiwania większości klientów.

ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00