O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
Faktury
Programy realizujące funkcje fakturowo-magazynowe. Pozwalają na wystawianie paragonów/faktur dokumentów magazynowych i kontrole stanów towarów.
Szukaj w serwisie
Fakturowanie, magazyn

CDN

Fakturowanie, magazyn


Faktury (FA)
Uproszczony system sprzedaży. Wystawianie faktur, korekt i paragonów. Współpraca z drukarkami fiskalnymi. Kartoteki towarów, usług i kontrahentów. Praca w systemie DOS lub w oknie DOS systemu Windows. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci.
wiecej...

Firma ++ (FPP)
Zaawansowany system sprzedaży. Dokumenty obrotowe, magazynowe i kasowe. Obsługa wielu magazynów. Rozrachunki z kontrahentami. Rozbudowane możliwości analizy. Praca sieciowa. Praca w systemie DOS lub w oknie DOS systemu Windows. Współpracuje z kasami i drukarkami fiskalnymi. Możliwość eksportu danych do systemów księgowych CDN. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci.
wiecej...

OPT!MA Faktury
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw - system sprzedaży. Wystawianie faktur, korekt i paragonów. Rejestry VAT sprzedaży i zakupu. Rozrachunki z kontrahentami (Kasa/Bank). Współpraca z drukarkami fiskalnymi. Kartoteki towarów, usług i kontrahentów. Praca w systemie Windows. Obsługa wielu magazynów. Możliwość eksportu danych do systemów księgowych CDN OPT!MA. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows.
wiecej...

OPT!MA Magazyn
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw - obrót magazynowy. Wystawianie dokumentów WZ, PZ RW PW. Kartoteki towarów, usług i kontrahentów. Praca w systemie Windows. Obsługa wielu magazynów. Wraz z modułem OPT!MA Faktury stanowi pełny system fakturująco-magazynowy. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows.
wiecej...

OPT!MA Sprzedaż Detaliczna
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw - szybka sprzedaż detaliczna. Dzięki odpowiednio dobranemu układowi graficznemu nadaje się do stosowania z ekranami dotykowymi.


ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00