O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
OPT!MA Magazyn

CDN

Fakturowanie, magazyn

OPT!MA Magazyn
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw -
obrót magazynowy. Wystawianie dokumentów WZ, PZ RW PW. Kartoteki towarów, usług i kontrahentów. Praca w systemie Windows. Obsługa wielu magazynów. Wraz z modułem OPT!MA Faktury stanowi pełny system fakturująco-magazynowy. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows.

CDN OPT!MA Magazyn pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Pracując na programie, Użytkownicy prowadzą i zarządzają gospodarką magazynową przy zastosowaniu rozliczania kosztu własnego sprzedaży jedną z czterech metod: FIFO, LIFO, AVCO, QUAN.
CDN OPT!MA zapewnia skuteczne prowadzenie kilku magazynów. Użytkownicy systemu, chcąc usprawnić obsługę magazynu, mogą wykorzystać funkcję automatycznego generowania dokumentów, np.: faktury na podstawie Wydania Zewnętrznego (WZ)/Przyjęcia Zewnętrznego (PZ), Przyjęcia Zewnętrznego na podstawie zamówienia. Moduł Magazyn pozwala także na generowanie jednej faktury z kilku dokumentów magazynowych.
System umożliwia ewidencjonowanie towarów prostych i złożonych (kompletacja). Kompletacja towarów złożonych odbywa się na podstawie określonych przez Użytkownika receptur.
Ponadto CDN OPT!MA Magazyn to: rozdzielenie funkcjonalności handlowej i magazynowej, ewidencja dokumentów magazynowych zewnętrznych (PZ, WZ), wewnętrznych (BO, PW, RW, MM, AI - arkusze inwentaryzacyjne) z możliwością zapisu do bufora, kontrola ilości na dokumentach rozchodowych, wielomagazynowość, obsługa przesunięć międzymagazynowych przy magazynach w oddziałach rozproszonych, zamówienia u dostawcy, system rabatowania, lista zasobów - wersja cennika, który jest uzupełniony o informacje o ilości towaru, jego rezerwacjach i brakach.
Zapewnia możliwość pracy sieciowej. Przewidziany do pracy w systemie Windows od 98 do XP w wersji jedno i wielostanowiskowej

Cena: Pierwsze stanowisko - 795,- zł netto (+ koszt klucza HASP - 169,-).

Przy zakupie modułu Magazyn klient otrzymuje moduł Faktury i Kasa/Bank.


wróć

Szukaj w serwisie

ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00