O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
OPT!MA Faktury

CDN

Fakturowanie, magazyn

OPT!MA Faktury
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw - system sprzedaży. Wystawianie faktur, korekt i paragonów. Rejestry VAT sprzedaży i zakupu. Rozrachunki z kontrahentami (Kasa/Bank). Współpraca z drukarkami fiskalnymi. Kartoteki towarów, usług i kontrahentów. Praca w systemie Windows. Obsługa wielu magazynów. Możliwość eksportu danych do systemów księgowych CDN OPT!MA. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows.

CDN OPT!MA Faktury umożliwia łatwe wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury można wystawiać w cenach "od netto" lub "od brutto") i zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami. Dostępna opcja "łatwa sprzedaż" pozwala na znaczne skrócenie całego procesu wystawiania dokumentów sprzedaży, który składa się z 3 kroków: wybór kontrahenta - wybór dokumentu (faktura, paragon)- zaznaczenie towaru i określenie ilości.
Przy wystawianiu faktury system automatycznie uwzględnia indywidualne warunki sprzedaży z karty kontrahenta. Na wydruku można określić zawartość niektórych kolumn (np. zawierających opis towaru) i dodać logotyp firmy. Użytkownicy CDN OPT!MA mogą określić dowolny system numeracji faktur. Moduł Faktury współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

System pozwala na wystawianie dokumentów również w walutach obcych, a na dokumencie sprzedaży można określić walutę, rodzaj kursu i aktualny przelicznik. Dołączane do CDN OPT!MA oprogramowanie ECOD Connector pozwala na elektroniczną wymianę dokumentów z partnerami handlowymi, m. in. z sieciami handlowymi. Eksport faktur, jak i korekt do faktur, realizowany jest w standardzie EDI (Electronic Data Interchange). Ponadto CDN OPT!MA Faktury to: ewidencjonowanie towarów i usług, rejestrowanie faktur sprzedaży i zakupu, możliwość obsługi kodów kreskowych, kontrola stanów towarów, definiowalny wygląd faktury, zapisy do bufora (bufor stanowi wstępne ujęcie zapisów bez konieczności dokonywania korekt), automatyczne zapisy do modułu Kasa/Bank, pełna integracja z pozostałymi modułami. Posiada możliwość współpracy z drukarkami fiskalnymi.

Wraz z zakupem modułu Faktury klient otrzymuje moduł Kasa/Bank. CDN OPT!MA Kasa/Bank to centralne miejsce, w którym zbierane są wszystkie dane o wpływach i wydatkach firmy. Pozwala to nie tylko na bieżące analizy przepływu środków pieniężnych i ich kontrolę, ale również na generowanie prognoz. System CDN OPT!MA zapewnia elektroniczne przesyłanie danych do banku (pozwala na przygotowanie i wysłanie do wskazanego banku zestawu przelewów w standardach Eliksir-0, Kredyt Bank i Video TEL, BRESOK). W programie dostępne są funkcje umożliwiające generowanie ponagleń zapłaty i not odsetkowych dla wybranych podmiotów. Istnieje również możliwość pracy na dowolnej ilości rejestrów kasowych i bankowych. Program umożliwia automatyczne rozliczanie planowanych płatności z wprowadzonymi zapisami kasowymi i bankowymi.

System OPT!MA zapewnia możliwość pracy sieciowej. Przewidziany do pracy w systemie Windows od 98 do XP w wersji jedno i wielostanowiskowej. Integracja z systemami księgowymi CDN OPT!MA Księga Handlowa oraz Księga Podatkowa także dla pracy rozproszonej.

Cena: Pierwsze stanowisko - 99,- zł netto (+ koszt klucza HASP - 169,-).
Wraz z zakupem modułu klient otrzymuje moduł Kasa/Bank


wróć

Szukaj w serwisie

ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00