O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
Kadry
Prezentujemy tu nowoczesne program mające wspomóc działanie kadr które oprócz przechowywania danych dotyczących pracowników i płac pomagają sporządzić raporty, sprawozdania i śledzić deklaracje.
Szukaj w serwisie
Kadry i płace

CDN

Kadry, płace

Płace (PL)
Płace to program przeznaczony do obsługi kadrowo - płacowej małych firm (zatrudniających od kilku do kilkudziesięciu pracowników), z niezbyt skomplikowanym systemem płacowym. Deklaracje PIT-4, PIT-8A/B, PIT-11 i ZUS. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci. Praca w systemie DOS lub w oknie DOS systemu Windows.
wiecej ...

Płace i Kadry (PiK)
Zaawansowany system kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi firm, zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników. Obejmuje o­n swoim zakresem pełną obsługę działu kadr i rachuby płac. Możliwość definiowania złożonego systemu wynagrodzeń. Współpraca z elektronicznymi systemami rejestracji czasu pracy. Deklaracje PIT-4, PIT-8A/B, PIT-11 i ZUS itp.. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci. Praca w systemie DOS lub w oknie DOS systemu Windows.
wiecej...

OPT!MA Kadry i Płace
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw - przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac. Deklaracje PIT-4, PIT-8A/B, PIT-11 i ZUS. Współpraca z programem Płatnik ZUS. Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows. Praca w systemie Windows.
wiecej...

OPT!MA Kadry i Płace XL
CDN OPT!MA Płace i Kadry XL - moduł rozszerzony m.in.: obsługę kadrowo - płacową firm wielowydziałowych, możliwość tworzenia skomplikowanych systemów wynagrodzeń, możliwość okresowego i automatycznego naliczania składników wynagrodzenia oraz rozliczania nadgodzin.
Zapewnia możliwość pracy sieciowej. Przewidziany do pracy w systemie Windows od 98 do XP w wersji jedno i wielostanowiskowej
wiecej...


ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00