O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
Inne
Oferujemy także oprogramowanie spełniające inne zadania a także rozszerzające już istniejące programy o dodatkowe funkcje.
Szukaj w serwisie
Inne Programy dla Firm

CDN

Inne

XLINK
XLink jest programem pracującym jako dodatek do Microsoft Excel i uzbrajającym arkusz kalkulacyjny w mechanizmy bezpośredniego dostępu do baz danych programów CDN. Efektem pracy XLink-a są dowolnie skonstruowane przez użytkownika raporty i zestawienia. Dane pobierane są w chwili wykonywania raportu z bazy danych Firmy++, Księgi Handlowej, Księgi Podatkowej. Wartości wpisane w komórki arkusza mogą być dalej przetwarzane w oparciu o standardowe funkcje Microsoft Excel'a.
wiecej...

EFEKT
Efekt to aplikacja pracująca w środowisku Windows, wspomaga pracę programu Księga Handlowa w zakresie tworzenia zestawień, zmiennych oraz prezentacji obliczeń. Jest łatwa w obsłudze, umożliwia przeprowadzenie analizy finansowej przedsiębiorstwa w oparciu o zestawienia i odpowiednio dobrane wskaźniki. Posiada zdefiniowane standardowe zestawienia jak: bilans firmy (pełny i uproszczony), rachunek wyników (porównawczy i kalkulacyjny), zestawienie F-01 oraz zestawienie z przepływu środków pieniężnych. Moduł Efekt pozwala uzyskać natychmiast wyniki w formie wykresów i tabel. Współpracuje z arkuszem Microsoft Excel.
wiecej...

OPT!MA CRM
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw. CDN OPT!MA CRM umożliwia obsługę Klientów firmy poprzez rejestrację kontaktów (opis przebiegu rozmowy, czas rozmowy itp.) oraz planowanie zadań do wykonania (opiekun zadania, termin realizacji zadania, priorytet, procent wykonania zadania itp.). Dzięki modułowi CRM można rejestrować kontakty z Klientami na kolejnych etapach sprzedaży.
wiecej...

OPT!MA Analizy
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw. CDN OPT!MA Analizy to przydatne narzędzie pracy dla kadry zarządzającej wykorzystywane do przygotowania i prezentacji danych w dowolnym przekroju, co znacznie ułatwia podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.
wiecej...


ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00