O nas  Serwis  Sklep internetowy  Dyplomy, Certytyfikaty  Kontakt  Home

PROGRAMY DLA FIRM  PROGRAMY
    DLA FIRM
 KASY I DRUKARKI
    FISKALNE
 SIECI
    KOMPUTEROWE
 MATERIAŁY
    EKSPLOATACYJNE
 KOMPUTERY
    NOTEBOOKI
CDN
Fakturowanie, Magazyn
  Faktury (FA)
  Firma ++ (FPP)
  OPT!MA Faktury
  OPT!MA Magazyn
Księgowość
  Księga Handlowa
  Księga Podatkowa
  OPT!MA Księga Handlowa
  OPT!MA Księga Podatkowa
  OPT!MA środki trwałe
Kadry i płace
  Płace (PL)
  Płace i Kadry (PiK)
  OPT!MA Kadry i Płace
  OPT!MA Kadry i Płace XL
Inne
  XLINK
  EFFEKT
  OPT!MA CRM
  OPT!MA Analizy
OPT!MA - Księga Podatkowa

CDN

Księgowość

OPT!MA Księga Podatkowa
Stanowi jeden z modułów pierwszego zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych przedsiębiorstw. Pełna obsługa Książki Przychodów i Rozchodów (KPiR). Kartoteki kontrahentów, Rozrachunki z kontrahentami. Możliwość prowadzenia ewidencji ryczałtowej. Uproszczona ewidencja wynagrodzeń. Deklaracje podatkowe (PIT-5 PIT-4 VAT-7) Praca jedno- lub wielostanowiskowa w sieci MS Windows. Praca w systemie Windows.

CDN OPT!MA Księga Podatkowa - obejmuje funkcjonalnie obsługę księgową firmy, rozliczającą się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub prowadzącą ewidencje przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Płatnikom podatku od towarów i usług moduł ten pozwala na prowadzenie podstawowych ewidencji księgowych: Rejestr VAT, Księga Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej oraz ewidencji pomocniczych: ewidencji wyposażenia, wynagrodzeń, spis z natury, rozliczenie samochodów. Moduł ten pozwala na drukowanie deklaracji podatkowych: VAT-7, PIT-5, PIT-4.
CDN OPT!MA Księga Podatkowa to: pełna zgodność z Rozporządzeniem w Sprawie Prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów i Rozchodów, możliwość księgowania do bufora (bufor stanowi wstępne ujęcie zapisów bez konieczności dokonywania korekt), możliwość walidowania dostępu do poszczególnych funkcji programu.
Zapewnia możliwość pracy sieciowej. Przewidziany do pracy w systemie Windows od 98 do XP w wersji jedno i wielostanowiskowej

Cena: Pierwsze stanowisko - 295,- zł netto (+ koszt klucza HASP - 169,-).

Wraz z zakupem modułu klient otrzymuje moduł Kasa/Bank


wróć

Szukaj w serwisie

ABAQ ul. Radwańska 3, 90-452 Łódź, tel.:42 637 16 97,  42 637 18 55 fax:42 637 17 00